Přemýšlíte o oplocení z bambusu? Prozradíme vám, proč je bambus tak oblíbený

Pokud potřebujete oplocení, které vám poskytne především soukromí a nechce se vám pořizovat drahý dřevěný nebo betonový plot, je bambusový plot skvělou volbou.

Živý plot z bambusu je levný, šetrný k životnímu prostředí a jeho snadnou instalaci zvládne téměř každý. 

  • Cena bambusu je velmi nízká

Na rozdíl od oplocení ze dřeva je oplocení z bambusu poměrně levné. Bambusové rohože na plot cenově dostupné, a protože se snadno instalují, může být postavení bambusového plotu projektem, který si uděláte sami. Celkové náklady na váš projekt budou záviset na tom, kolik budete potřebovat oplocení, na zvolené barvě a stylu bambusu a na výšce plotu, který se rozhodnete nainstalovat. 

  • Bambus je šetrný k životnímu prostředí

Tvrdá dřeva jsou obvykle neudržitelnými stavebními materiály. Bambus je však tráva, nikoli dřevo, a roste poměrně rychle. To z něj dělá stavební produkt šetrný k životnímu prostředí. Bambus roste rychle a je udržitelnou volbou pro projekty k vylepšení domova. Když si koupíte bambusový plot šetrné k životnímu prostředí, rozhodujete se, že pomůžete planetě a zároveň zkrášlíte svůj majetek. Můžete si nainstalovat atraktivní plot pro ochranu soukromí a zároveň mít z nákupu dobrý pocit – o moc lepší už to nebude. 

  • Instalace bambusového oplocení je snadná

Když se rozhodnete nainstalovat bambusové oplocení, vybíráte si produkt se snadnou instalací. Majitelé domů s omezenými dovednostmi mohou nainstalovat oplocení, které se dodává buď v jednotlivých tyčích nebo rolích oplocení. Oplocení nevyžaduje kopání děr na sloupky, četné pomocníky ani zkušeného dodavatele, většina majitelů domů si oplocení dokáže nainstalovat sama za víkend. Bambusová zástěna na plot dodá soukromí snadno, rychle a levně.

  • Dopřejte si dostatek soukromí na své zahradě

Plot z bambusu je snadný způsob, jak zajistit soukromí kolem vaší zahrady, bazénu nebo vířivky. Oplocení je atraktivní a snadno se instaluje a stojí zlomek nákladů na oplocení ze dřeva. Vysoké bambusové tyče jsou umístěny těsně vedle sebe a brání ve výhledu sousedům nebo komukoli procházejícím kolem vaší zahrady. Budete příjemně překvapeni, jak dobře bambusový plot pro ochranu soukromí blokuje zvědavé zraky kolemjdoucích.

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte