Zdicí malta 25KG BAUMIT

Zdicí malta 25KG

69 Kč

Zdicí malta 25KG od producenta BAUMIT - toto zboží si můžete nechat poslat s VIP slevou pro každého za 69 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 35000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 8591251001431
Do obchodu

Popis

BAUMIT

Výrobek Průmyslově vyráběná přírodně suchá maltová směs pro ruční i strojní zpracování.
Složení Vápenný hydrát, cement, písek, přísady.
Vlastnosti Návrhová obyčejná malta pro zdění třídy M 5 dle ČSN EN 998-2.
Použití Zdicí malta pro všechny druhy obvyklých zdicích prvků, pro nosné stěny, příčky a komínová tělesa.

Zpracování
Zdicí maltu smísit v samospádové míchačce (příp. kontinuální míchačce) s předepsaným množstvím záměsové vody. Doba mísení je 2-3 mi-nuty. Vždy zamísit obsah celého pytle. Při míchání v kontinuální míchačce se voda přidává automaticky, pomocí dávkovače. V závislosti na klimatických pod-mínkách a savosti podkladu se doporučuje zdivo nejprve přiměřeně navlhčit.
Při zdění postupovat dle platných norem a závazných předpisů (např. výrobců zdicích prvků), dodržovat řemeslné a zpracovatelské zásady. Zpracovat v závis-losti na klimatických podmínkách do cca 1-2 hodin po přidání záměsové vody.

Upozornění a všeobecné pokyny
Teplota vzduchu, materiálu ani zdicích prvků podkladu nesmí během zpracování a tuhnutí klesnout pod +5 °C. Při přímém slunečním záření, dešti nebo silném větru chránit vhodným způsobem. Nepřimíchávat žádné jiné materiály.. Zdicí malta 25KG se známou značkou BAUMIT - tento artikl nepropásněte levně za 69 Kč.

Parametry produktu Zdicí malta 25KG

  • Název: Zdicí malta 25KG
  • Cena: 69 Kč
  • Výrobce: BAUMIT
  • EAN: 8591251001431
Všechny produkty od výrobce
Zdicí malta 25KG BAUMIT

Zdicí malta 25KG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce