Stopspojka AquaStop2 HOZELOCK

Stopspojka AquaStop2

99 Kč

Stopspojka AquaStop2 s proslulou značkou HOZELOCK - tento produkt obchodujeme v bombastické akci za 99 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 35000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 5010646059527
Do obchodu

Popis

HOZELOCK

● Měkký povrch pro pohodlí
● Stopspojka (pouze AquaStop): Pro zvýšenou odolnost a tuhost vyrobeno z ABS plastu. Po odpojení  zavlažovacího zařízení se proud vody zastaví.
● Spojovací rukojeť: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, se silikonovou přísadou usnadňující používání. Trojitá západka pro co nejpevnější spojení.
● Vnější rukáv: Vyrobený z ABS plastu pro zvýšenou
odolnost při dopadu a pevnost, s měkkým potahem pro pevnější uchopení.
● Tuhé vnitřní jádro: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, jde o jeden z nejkrystaličtějších konstrukčních termoplastů, překlenující mezeru mezi plasty a kovy.
● Spojovací rukojeť:  Polypropylenové zuby si zachovávají odolnost proti opakovanému namáhání a fungují jako spolehlivé zajištění hadice.
● Rukáv hadice (pouze u Plus a Pro):  Je vyroben z odolného avšak pružného polypropylenu, což umožňuje spolehlivé připojení hadice s ochranou proti lámání.. Stopspojka AquaStop2 oblíbené značky HOZELOCK - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 99 Kč.

Parametry produktu Stopspojka AquaStop2

  • Název: Stopspojka AquaStop2
  • Cena: 99 Kč
  • Výrobce: HOZELOCK
  • EAN: 5010646059527
Všechny produkty od výrobce
Stopspojka AquaStop2 HOZELOCK

Stopspojka AquaStop2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce