Stopspojka AquaStop HOZELOCK

Stopspojka AquaStop

119 Kč

Stopspojka AquaStop co odebíráme od výrobce HOZELOCK - tento hit snadno najdete ve výprodejové akci za 119 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 35000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 5010646059633
Do obchodu

Popis

HOZELOCK

● Měkký povrch pro pohodlí
● Stopspojka (pouze AquaStop): Pro zvýšenou odolnost a tuhost vyrobeno z ABS plastu. Po odpojení  zavlažovacího zařízení se proud vody zastaví.
● Spojovací rukojeť: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, se silikonovou přísadou usnadňující používání. Trojitá západka pro co nejpevnější spojení.
● Vnější rukáv: Vyrobený z ABS plastu pro zvýšenou
odolnost při dopadu a pevnost, s měkkým potahem pro pevnější uchopení.
● Tuhé vnitřní jádro: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, jde o jeden z nejkrystaličtějších konstrukčních termoplastů, překlenující mezeru mezi plasty a kovy.
● Spojovací rukojeť:  Polypropylenové zuby si zachovávají odolnost proti opakovanému namáhání a fungují jako spolehlivé zajištění hadice.
● Rukáv hadice (pouze u Plus a Pro):  Je vyroben z odolného avšak pružného polypropylenu, což umožňuje spolehlivé připojení hadice s ochranou proti lámání.. Stopspojka AquaStop co odebíráme od výrobce HOZELOCK - tento artikl musíte mít v jedinečné akci za 119 Kč.

Parametry produktu Stopspojka AquaStop

  • Název: Stopspojka AquaStop
  • Cena: 119 Kč
  • Výrobce: HOZELOCK
  • EAN: 5010646059633
Všechny produkty od výrobce
Stopspojka AquaStop HOZELOCK

Stopspojka AquaStop

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce