Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí BAUMAX

Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí

7373 Kč

Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí od společnosti BAUMAX - toto zboží si můžete nechat doručit za hustou cenu 7373 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 35000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Kovový stůl kulatý: Univerzální, kulatý stůl, vícesezónní díky kovové konstrukci. Obsahuje protiskluzové podložky. Stůl je pod deskou zpevněný kovovým kolečkem připevněným k nohám, které navíc slouží jako stabilizace pro deštník, čímž se stává pevný a trvanlivý. Síťovaná deska o průměru 100 cm díky husté struktuře je ve skutečnosti hladká a plochá. Kovový rám je natřen práškovou barvou a díky tomu je stůl hladký a lesklý, snadno omyvatelný, stačí jej přetřít vlhkým hadříkem. Hezká stříbrně-šedá barva určitě vynikne na pozadí vaší dekorace. Vytvořte stylovou sadu spolu s kovovými židlemi.

- kulatý kovový stůl,

- otvor na deštník,

- zpevnění nohou a stabilita deštníku pod deskou,

- rozměry 100 cm x 72 cm, rám ošetřený práškovou barvou,

- barva stříbrně-šedá

STABILNÍ, kovové křeslo s opěrkami, práškově lakované,  71 x 56 x 99. Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí od společnosti BAUMAX - toto zboží si můžete nechat poslat po zlevnění za 7373 Kč.

Parametry produktu Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí

  • Název: Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí
  • Cena: 7373 Kč
  • Výrobce: BAUMAX
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce
Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí BAUMAX

Sada kovového nábytku kulatého stolu +6 židlí

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce