Koncovka hadice HOZELOCK

Koncovka hadice

69 Kč

Koncovka hadice co nám dodává HOZELOCK - tento artikl čeká na vás za mimořádně nízkou cenu 69 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 35000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5010646059626
Do obchodu

Popis

HOZELOCK

● Měkký povrch pro pohodlí
● Spojovací rukojeť: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, se silikonovou přísadou usnadňující používání. Trojitá západka pro co nejpevnější spojení.
● Vnější rukáv: Vyrobený z ABS plastu pro zvýšenou
odolnost při dopadu a pevnost, s měkkým potahem pro pevnější uchopení.
● Tuhé vnitřní jádro: Vyrobeno z acetalu od společností Dupont Delrin®, jde o jeden z nejkrystaličtějších konstrukčních termoplastů, překlenující mezeru mezi plasty a kovy.
● Spojovací rukojeť:  Polypropylenové zuby si zachovávají odolnost proti opakovanému namáhání a fungují jako spolehlivé zajištění hadice.
● Rukáv hadice (pouze u Plus a Pro):  Je vyroben z odolného avšak pružného polypropylenu, což umožňuje spolehlivé připojení hadice s ochranou proti lámání.

 

Zboží je dostupné jen v:

České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Kladno, Pardubice, Praha Letňany, Ústí nad Labem. Koncovka hadice se známou značkou HOZELOCK - tento produkt obchodujeme s výjimečnou slevou za 69 Kč.

Parametry produktu Koncovka hadice

  • Název: Koncovka hadice
  • Cena: 69 Kč
  • Výrobce: HOZELOCK
  • EAN: 5010646059626
Všechny produkty od výrobce
Koncovka hadice HOZELOCK

Koncovka hadice

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce