Het Klasik Color vinový 7+1kg BAUMAX

Het Klasik Color vinový 7+1kg

419 Kč

Het Klasik Color vinový 7+1kg od společnosti BAUMAX - tento produkt objednáte za jedinečnou cenu 419 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 35000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8595614505215
Do obchodu

Popis

BAUMAX

Výrobek je k dostání v kamenných prodejnách.

Het Klasic Color malířská tónovaná disperzní otěruvzdorná barva kterou doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vhodná k nátěrům minerálních, sádrových a sanačních omítek, zdiva, betonových panelů a monolitů, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, papírových tapet k tomu určených, tapet ze skelných vláken apod. Okamžitá aplikace tónované barvy, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů. 16 barevných odstínů.

Bezpečnostní list:. Het Klasik Color vinový 7+1kg od oblíbené značky BAUMAX - tento artikl se na vás těší s extra slevou za 419 Kč.

Parametry produktu Het Klasik Color vinový 7+1kg

  • Název: Het Klasik Color vinový 7+1kg
  • Cena: 419 Kč
  • Výrobce: BAUMAX
  • EAN: 8595614505215
Všechny produkty od výrobce
Het Klasik Color vinový 7+1kg BAUMAX

Het Klasik Color vinový 7+1kg

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce