Hammerite kladívková šedá 0

Hammerite kladívková šedá 0,7L

369 Kč

Hammerite kladívková šedá 0,7L od oblíbené společnosti HAMMERITE - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovatelné akci za 369 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 35000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 5011867046709
Do obchodu

Popis

HAMMERITE

Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let. Díky nové technologii DUALTECH je zaručená vysoká vodoodpudivost nátěru. Nátěr vyniká krátkou dobou schnutí a je jednoduchý na použití. Nátěr je omyvatelný vodou a saponáty, odolný proti ohybu a nárazu, dobrá přilnavost k podkladu. Má vysokou tepelnú odolnost – nepřetržité zatížení teplotou 80 °C, pravidelné zatížení teplotou až do 150 °C, dlouhodobé vystavení teplotám nad 50 °C může způsobit změny barvy – vyblednutí. Výborná chemická odolnost – plně vytvrzený odolává postříkání zředěnými kyselinami nebo zásadami (o maximání koncentraci 10 %), benzínem, motorovou naftou a všemi běžnými stavebními materiály, natřené povrchy však nesmí být ponořeny do výše uvedenýh chemickýh látek.

Bezpečnostní list:. Hammerite kladívková šedá 0,7L pocházející od značky HAMMERITE - tento produkt máte po jednoduché objednávce s unikátní slevou za 369 Kč.

Parametry produktu Hammerite kladívková šedá 0,7L

  • Název: Hammerite kladívková šedá 0,7L
  • Cena: 369 Kč
  • Výrobce: HAMMERITE
  • EAN: 5011867046709
Všechny produkty od výrobce
Hammerite kladívková šedá 0

Hammerite kladívková šedá 0,7L

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce